Моята София
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

За децата и кучетата и новия законопроект за ет. собственост

Go down

За децата и кучетата и новия законопроект за ет. собственост Empty За децата и кучетата и новия законопроект за ет. собственост

Писане by Admin Съб Окт 25, 2008 10:25 am

Всички говорят за нехуманното отношение на хората към животните. Neka първо да изясним критерия и правилата. Kakwo значи "обичам кучетата". Az пък не ги обичам всичките. Обичам си мойто куче. И с хората е така - обичам си приятелите. Интересно ми е да знам колко пари от бюджета заделят за бездомни кучета и колко за деца без родители. Имам наблюдения върху мизерното съществуване на такива деца и ми се струва кощунствено държавата да харчи милиони за помияри, а децата да живеят като кучета. Много деца със родители живеят под прага на бедността и държавата не прави нищо за да подкрепи тези хора. Децата намаляват, нацията остарява, а това си е истинска беда.
Новия законопроект за етажната собственост третира много други въпроси освен кучешкия. От където и да го погледнеш е противоконституционен. Цялостната му идея като че ли е да инспирира междусъседски войни и всъшност кучешкия проблем е най-малкия. Не могат управляващите да се примирят с факта, че повечето сравнително бедни българи имат недвижима собственост и ще направят всичко, което им хрумне за да я изземат. Никакви задръжки нямат и конституцията да променят.

Admin
Admin

Брой мнения : 4
Registration date : 07.12.2007

https://sofia.darkbb.com

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите